נעים להיות בקשר, סי יו לייטר

  • Instagram
  • White Facebook Icon

ליאת בכרך © | 054-6252104

קצת ממני

קוראים לי ליאת בכרך. אני עיתונאית וכותבת תוכן שיווקי ואני רוצה להיות סופרת כשאהיה גדולה.

כשאני פוגשת אתכן, אני מחפשת את הסיפור. מה מניע אתכן, מה מפחיד. איפה אתן רוצות להיות בעוד שנה מהיום, ומה אתן מצפות שהטקסט שאני כותבת יעשה למענכן.

אני מראיינת וכותבת אתכן בצורה אותנטית לכן. מוציאה אתכן לאור במטרה להגדיל את החשיפה ברשת. להציג אתכן באור שונה מהדרך שבה אתן משווקות את עצמכן ביומיום, במטרה להגדיל מכירות.

למדתי בבית הספר לאומנות קמרה אובסקורה, כתיבה יוצרת ועיתונאות. למדתי קופירייטינג, ותסריטאות. נכון להיום אני כותבת בכמה מערכות עיתונים. ובסיומו של כתיבת הרומן הראשון שלי. ובעלת הבלוג "נשים בעסקים".

בתחילת דרכי העצמאית, כשכולם לידי הרימו גבה לנוכח העיסוק המשונה שאימצתי לעצמי, הייתי רואה על הפנים שלהם, את השתקפות מחשבותיהם, והבטן שלי הייתה מתכווצת.

כתיבה? אין כזה מקצוע. זה לא רווחי. אי אפשר להתפרנס מזה. זאת לא עבודה מסודרת. והמשפט האלמותי והגדול מכולם: אבל למה דווקא את? יש סופרים, יש עיתונאים רציניים. איפה את בתוך השמות המוכרים האלה.

פרט לכך השאלות האלה היו קשות, הן הכריחו אותי לחשוב. איפה אני באמת?

בהדרגה התגבשה אצלי ההבנה שבשביל להצליח, לא מספיק להיות כותב טוב. צריך להיות יזם, איש שיווק, ואופטימיסט בלתי נילאה, ובזה אני מעולה. היום, הקולות הסקפטיים התחלפו בפירגונים. על הדרך ועל הכתיבה.

אז איך אני יכולה לעזור לכן?

אני כותבת כתבות תדמית, ניוזלטרים, אתרי אינטרנט, פוסטים לרשתות החברתיות, מאמרים, דפי נחיתה, הרצאות, סיפורים אישיים. בנוסף לזה, אני יכולה ללמד אתכן, איך לעשות את זה בעצמכן, ומאיפה לשאוב רעיונות שיהיה לכן גאנט מסודר.

שלכן,

ליאת בכרך 054-6252104 | liats8@gmail.com

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com